کاشانی زندگی اش رابرای فوتبال گذاشت، گلزن احتیاج به روحیه دارد

محمدرضا زادمهر در تبادل نظر با خبرنگاران، با ابراز تاسف درگذشت جعفر کاشانی رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس را تسلیت گفت و گفت: نمی دانم درباره این اتفاق تلخ باید چه گفت. باور کردنی نیست. با آقای کاشانی دو روز قبل از فوتشان صحبت کردم و جالب است درباره باشگاه پرسپولیس هم صحبت می کردیم. او شخصیتی جنتلمن در تمام دوران فوتبالی و مدیریتش داشت. آقای کاشانی دلسوز بود و شاید کمتر کسی بداند که چه خدمت هایی برای باشگاهداری در پرسپولیس کرد.

کاشانی زندگی اش رابرای فوتبال گذاشت، گلزن احتیاج به روحیه دارد

کارشناس فوتبال ایران در ادامه اضافه کرد: تا آخرین روز به فکر یاری به فوتبال ایران بود. اجازه نمی داد تیم وارد حاشیه شود و همواره به فکر زندگی سالم بود.

وی در ادامه درباره بازی پرسپولیس و شهرخودرو اضافه کرد: این دیدار برای هر دو تیم حساس است. شهرخودرو بازی های خوبی را در هفته های گذشته به نمایش گذاشته است. پرسپولیس هم نمی خواهد پس از باختی که مقابل سپاهان در لیگ برتر داشت از صدر جدول عقب بماند.

زادمهر درباره عدم گلزنی مهاجمان پرسپولیس اضافه کرد: مشکل بزرگی است که هر هفته هم بزرگتر می شود. مهاجم احتیاج به آرامش فکری دارد. اگر از او حمایت لازم توسط اعضای تیم و طرفداران نشود باز هم دچار استرس می شود. علی علیپور با یک گل دوباره به شرایط ایده آل باز می شود. جونیور هم متاسفانه هنوز شرایط خوبی ندارد و احتیاج است تا او هم خودش را در موقعیت گلزنی قرار دهد.

کارشناس فوتبال ایران درباره تغییر خط دفاعی پرسپولیس به دلیل محرومیت شجاع خلیل زاده اضافه کرد: او یکی از ستون های دفاعی پرسپولیس شده است و فکر می کنم پس از مدت زیادی نمی تواند برای پرسپولیس بازی کند. با این حال سایر مدافعان این تیم تنومند هستند و فکر نمی کنم مسئله ای برای پرسپولیس در خط دفاعی به وجود بیاید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کاشانی زندگی اش رابرای فوتبال گذاشت، گلزن احتیاج به روحیه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاشانی زندگی اش رابرای فوتبال گذاشت، گلزن احتیاج به روحیه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید